Zapisy i lista uczestników 2018

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb realizacji procesu rejestracji, prezentacji listy uczestników, dla potrzeb związanych z organizacją, zgodnie z ustawą z dnia 28 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662.). Rozumiem, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale również niezbędne do udziału w biegu i że mam prawo dostępu do ich treści oraz żądania ich poprawienia.

Lista uczestników:

ImięMiejscowość
Ks. Michał KozakJarosław
Joanna MakuchCieszanów
Piotr PiotrowskiLublin
Jerzy DąbekHucisko
Paweł GołąbekKrzątka
Jerzy ZajączkowskiPrzemyśl
Adrianna CzyżowskaBłażowa
Grzegorz NykielLaszczyny
Tomasz ŁeptuchKomorów
Tomasz TrznadelGłuchów
Paulina WywłokaWierzbna
Łukasz TraczRadymno
Zbigniew KrukGać
Aleksander SzurekSzymbark
Grzegorz GoleśGiedlarowa
Andrzej SłobodzianSokołów Małopolski
Jan SłowikHermanowa
Tomasz DulębaRzeszów
Krzysztof KoziołWarszawa
Krzysztof WigluszGać
Marek KalandykHermanowa
Dariusz SowaRzeszów
ks. Roman JurczakRzeszów
Katarzyna KokoszkaPrzeworsk
Roman PieszkoJarosław
Bogdan ZmitrowiczNowa Dęba
Kinga KopećKrzątka
Zbigniew KlimaszHermanowa
Norbert WnukPrzemyśl
Agnieszka HataśPrzemyśl
Marcin NowakStalowa Wola
Artur GóreckiRadymno
Rafał MaciejkoDachnów
Anna ŁapińskaPrzemyśl
Ewelina KoprowiczJarosław
Grzegorz ObroślakLubaczów
Grzegorz BuczkoLubaczów
Zbigniew MiloLubaczów
Mateusz PawłowiczKoniaczów
Przemysław PączkaBrzóza Królewska
Bogumił MaksymowiczPrzemyśl
Jakub RadykPrzemyśl
Waldemar KaruśZadąbrowie
Krzysztof PotocznyPrzemyśl
Bogusława MacekWyszatyce
Łukasz RohanPrzemyśl
Roman KwokaBobrówka
Marek FedioOstrów
Jarosław ŚciborPrzemyśl
Krystian SzkulskiPrzemyśl
Jerzy PrędkiHermanowa
Anna ŁuszczycRzeszów
Krzysztof ŁuszczycRzeszów
Monika PicurLubaczów
Anna Rawska – ŚmieciuchLubaczów
Beata StreitLubaczów
Konrad MorawskiOleszyce
Ewa KalinowskaPrzemyśl
Tomasz PolańskiPrzemyśl
Tomasz NykielPrzemyśl
Roman Bielówka Budy Łańcuckie
Małgorzata Młodzińska Lubaczów
Dariusz BednarczykPrzemyśl
Jacek AmarowiczPrzemyśl
Jerzy OżgaSzówsko
Adam ZamorskiCetula
Mieczysław ŻurawskiStalowa Wola
Grzegorz LipiecTarnobrzeg
Anna OzgaMogielnica
Karolina StecTarnobrzeg
Krystian SzymuśZamiechów
Arkadiusz WereszczakJarosław
Paweł CiubaSzówsko
Robert SądejNowa Sarzyna
Edward SłupekBrzezówka k. Hyżnego
Wojciech CzochórSzymbark
Marcin SochaDynów
Weronika KlingerPrzemyśl
Beata PiątekŁańcut
Krzysztof WojciechowskiŁańcut
Krzysztof WilguckiWarszawa
Robert BrzozowskiPrzemyśl
Artur SzykJarosław
Barbara SyczKniażyce
Sławomir KasprzakSokołów Małopolski
Przemysław ForjaszRzeszów
Adam PałacHyżne
Sławomir SurmaczPrzemyśl
Piotr SzczypekPrzemyśl
Andrzej BurdaRudnik nad Sanem
Robert SzkodaBiłgoraj
Barbara ZasadzińskaPrzemyśl
Rafał HudyczJarosław
Maciej PietrasiewiczDachnów
Karolina KołodziejPrzeworsk
Wiesław SopelLubaczów
Marian KrawczakStalowa Wola
Wiesław PiganSzówsko
Janusz KaltenbergJarosław
Marcin KurzydłoPrzemyśl
Marcin MoszkowiczGorzyce