Wsparcie finansowe

Nasi Wspaniali! Dzielimy się z Wami ogromną radością jaką jest informacja, że udało się zdobyć całość kwoty potrzebnej na nasze utrzymanie w miejscach czternastomiesięcznej posługi misyjnej. Ledwie miesiąc temu zwróciłyśmy się do Was z prośbą o pomoc, a efekt zwyczajnie rozbraja nasze serca – dziękujemy za wielką ofiarność i wsparcie. Zwykłe „Dziękujemy!” to zdecydowanie za mało, ale tylko to mamy. Codziennie pamiętamy też o Was w modlitwach i w sercach zabieramy Was na nasze (i zdecydowanie też Wasze) misje, które już coraz bliżej, a to jedynie Wasza zasługa! Ogrom naszej wdzięczności będzie Wam duchowo towarzyszył przynajmniej przez następne 14 miesięcy. Każdy z Was, drodzy Dobrodzieje, od czasu do czasu, może spodziewać się kilku wiadomości z misyjnego frontu.  Ale na to jeszcze przyjdzie czas… Stokrotne Bóg zapłać!

Stan konta:

Zebraliśmy 28400 zł
Potrzebna kwota 28000 zł
Wpłać darowiznę on-line

Odliczenie od podatku:

Kwotę darowizny dokonanej przez osoby fizyczne dla Domów Serca można odliczyć od podstawy opodatkowania, z tym że łączna kwota odliczeń z tego tytułu nie może przekroczyć w roku podatkowym kwoty stanowiącej 6% dochodu. To samo dotyczy osób fizycznych korzystających z opodatkowania ryczałtowego.

Darowizny dokonane przez osoby prawne można odliczyć od podstawy opodatkowania, z tym że łączna kwota odliczeń z tego tytułu nie może przekroczyć w roku podatkowym kwoty stanowiącej 10% dochodu na każdy rok podatkowy.

Jak dokonać wpłaty?

Każdy wolontariusz wyjeżdżający na misje z Domami Serca musi wcześniej zadbać o swoje utrzymanie w miejscu do którego się udaje, a każdy miesiąc to koszt tysiąca złotych. Na 14 miesięczną posługę, jeszcze przed wyjazdem, musi zebrać w sumie 14 tysięcy złotych. Często jest to kwestia, w której wolontariusze potrzebują pomocy, dlatego serdecznie zachęcamy do dalszych wpłat na konto Fundacji Domów Serca. Każde wsparcie z Waszej strony, będzie dla nich wielką pomocą.

Fundację można wspierać finansowo przekazując jednorazową darowiznę lub deklarując stałą (np. comiesięczną) wpłatę, która pomoże w utrzymaniu Domu Serca i ich wolontariuszy na całym świecie.

Dane do przelewu bankowego:

Alior Bank
PL: 04 2490 0005 0000 4530 4088 0078
EURO: 31 2490 0005 0000 4600 6339 5382
IBAN: PL
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Odbiorca:

Domy Serca
ul. Gersona 27
03-307 Warszawa

Tytuł przelewu:

Darowizna (imię i nazwisko wolontariusza)