Dziękujemy!

[vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Szczęść Boże Rodzino Biegu dla Życia!

Spotkaliśmy się dzisiaj organizacyjnie na podsumowaniu ostatniej edycji Biegu, która w “roku covidowym” różniła się znacznie od poprzednich.

Z uwagi na przeróżne restrykcje nie byliśmy w stanie spotkać się wspólnie na jednej trasie, co było dla nas wielkim smutkiem i do końca mieliśmy nadzieję, że okoliczności zmienią się na tyle, by przebiec razem z Wami planowaną trasę. Jednak te covidowe ograniczenia paradoksalnie dały nam w tym roku dużo wolności jeśli chodzi o V Bieg dla Życia.

Dowolne miejsce Biegu nadało mu ogólnopolski, a nawet międzynarodowy charakter i tak wśród 180 uczestników pojawili się biegacze ze Stanów Zjednoczonych, Kazachstanu, czy Wielkiej Brytanii jak i przeróżnych zakątków Polski! Dowolny w zasadzie termin sprawił, że nawet teraz można jeszcze zgłosić się po pakiet startowy (zostało ich jeszcze kilka). Natomiast dowolny dystans i tempo potwierdziły, że świadectwo miłości do życia można dać zarówno na 400m jak i 50 km. A brak ograniczeń wiekowych pokazał jak pięknie w gronie rodzinnym pielęgnowana jest wartość życia.

W najśmielszych marzeniach nie spodziewaliśmy się takiego odzewu, tak licznych zgłoszeń, tak cudnych relacji! Za każdy metr i kilometr, za każdego z biegających, jadących rowerem, czy w wózku – z serca dziękujemy!

Dziękujemy Wam również za cierpliwość i wyrozumiałość w kwestiach organizacyjnych. Mamy nadzieję, że potknięć było niewiele i w przyszłym roku będzie tylko lepiej. A jak to będzie w 2021? Do końca nikt tego nie wie, ale mamy nadzieję, że uda się połączyć spotkanie biegowe, jak w ubiegłych latach, z nową formą biegów zdalnych, a tym samym dać każdemu chętnemu możliwość uczestnictwa w biegu.

Rok 2020 zamknęliśmy chyba całkiem dobrze, bo w Waszym imieniu dokonaliśmy przekazania finansowego wsparcia w kwocie 1000 zł na Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Niepełnosprawnych w Starej Wsi. Razem z podopiecznymi i wychowawcami dziękujemy ogromnie za Waszą hojność i chęć niesienia pomocy. Dzięki Wam w 2021 rok wchodzimy z wielką radością płynącą z Waszej postawy, wiadomości i licznych zdjęć od Was – po stokroć dziękujemy za Waszą obecność! Pełna galeria zdjęć widnieje na https://biegnijsercem.pl/galeria-2020/

W pierwszy dzień Nowego Roku życzymy Wam przede wszystkim radości. Niech każdy dzień przynosi Wam wiele powodów do bycia wdzięcznym za dar życia, zarówno Wasz jak i ludzi, których macie wkoło. Dbajcie o siebie nawzajem, bądźcie zdrowi i szczęśliwi![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/6″][/vc_column][/vc_row]