Są z nami już kolejny rok

Kochani, ostatnio przedstawiliśmy Wam naszego najnowszego Ambasadora Emilka Janik. Dzisiaj czas na wspomnienie pozostałych, którzy towarzyszą nam już kolejny rok, za co jesteśmy bardzo wdzięczni:

Zofia Noceti – Klepacka – członkini elity światowego żeglarstwa w klasach regatowych, wielokrotna medalistka Pucharu Świata i regat przedolimpijskich, jako jedyna w historii żeglarstwa wywalczyła z rzędu cztery złote medale Młodzieżowych Mistrzostw Świata ISAF. Lista jej sportowych tryumfów niemal nie ma końca! Znana na świecie ze swoich licznych sukcesów w dziedzinie windsurfingu, prywatnie mama Mariano i Marii, mieszkanka Warszawy. Od wielu lat żywo zaangażowana w akcje społeczne wspierające dzieci z rodzin najuboższych i domów dziecka.

Paulina Tracz – debiutująca w tym roku w roli mamy!!! 🙂 biegaczka górska, długodystansowa, wicemistrzyni Polski w biegach górskich na dystansie ultra. Na swoim koncie ma liczne „pudła” zarówno w kraju jak i zagranicą, które zdobywa indywidualnie – w tym m.in. I miejsce w Ultra Dolomites (2019), Zimowym Maratonie Bieszczadzkim (2018), dwukrotne zwycięstwo w Biegu 7 Dolin 100km w Krynicy, czy II miejsce na MCC we Francji – jak i zespołowo ze swoim mężem i trenerem, Łukaszem Traczem – np. I miejsce w XIV Biegu Rzeźnika (2017), czy Grossglockner Ultra Trail (2017). Również zespołowo towarzyszą naszej inicjatywie od samego początku pilnując tempa na trasie i wspierając naszych biegaczy www.treningfizjoterapia.pl

ks. Tomasz Szady – boży szaleniec, z powołania ksiądz, z zamiłowania biegający ksiądz, czyli wikariusz diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i jeden z bardziej rozbieganych księży. Obecnie Mistrz Polski Duchowieństwa w biegu górskim (Międzybrodzie Bialskie 2020) oraz Mistrz Polski Duchowieństwa w maratonie (Rzeszów 2020). Jednak medale biegowe to nie jedyne sukcesy – wszystko idzie w parze z gotowością niesienia pomocy przy akcjach charytatywnych, angażowaniem się wraz z młodzieżą w liczne inicjatywy diecezjalnego KSM, organizacją Światowych Dni Młodzieży, czy wielu, wielu innych wydarzeń ewangelizacyjnych. Jednym słowem aktywny ksiądz, który kocha życie!

To nasi przyjaciele. Możecie do nich dołączyć poprzez uczestnictwo w Biegu dla Życia: https://biegnijsercem.pl/nasi-ambasadorzy/