U progu roku…

Podsumowując rok przyszedł czas uzupełnić nieco stronę biegu. Przeglądając przebłyski wyróżniające rok 2023 bardzo miło było powspominać tegoroczną edycję biegu – Bogu niech będą dzięki za bezpieczny finał ósmej odsłony Biegu dla Życia! Chętnych na podobne wspominki zapraszamy do galerii 🙂

Serdeczne podziękowania kierujemy do Was, drodzy uczestnicy, za Waszą obecność, troskę o siebie nawzajem i dawane świadectwo. Tegoroczna trasa, wiodąca do naszych nowych patronów (Ulmowie.pl) zdecydowanie nie była łatwa przez ekstremalne warunki pogodowe. Tym bardziej jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej wytrwałości i determinacji – dziękujemy, że przybyliście tak licznie! 😍

Wyrazy uznania należą się także naszym aniołom stróżom: Policji z Jarosławia, Przeworska, Łańcuta oraz nieocenionym pracownikom służb medycznych. Również zaplecze tego roku było niesamowite. Bufet prowadzony przez Zbigniew Klimasz i Paulina Janik, obsługa punktów przez Rodzinę Bartkowskich i Zublów, Alberta Klimowicza, Paweł Romaniak oraz Emilka Janik – wszyscy oni zasługują na wielkie brawa!

Dziękujemy naszym gospodarzom: Zespół Szkół Rolniczych w Zarzeczu/Zespół Szkół im W. Witosa w Zarzeczu, Zespół Szkół w Kańczudze i Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Sieteszy oraz Jarosławskie Opactwo. Było nam niezwykle miło czerpać z Waszej dobroci i nabierać sił w tak pysznych okolicznościach! Za przepyszne ciasta ogromnie dziękujemy również Paniom z Kaplica Św. Maksymiliana!

Cieszymy się, że w tym roku ponownie mogliśmy polegać na katolickich mediach, które pomogły nam dotrzeć do nowych uczestników. Dziękujemy Radio Via, Radio Victoria, Gość Niedzielny, Radio Doxa, profeto.pl, Radio Profeto, Radio FARA.

Nowy Rok szykuje już w naszych głowach kolejną edycję Biegu i mamy nadzieję, że spotkamy się w równie liczynym gronie na trasie do Markowej w 2024 roku. Bądźcie zdrowi!

Z Bogiem!